BANNER HOME principal kirolaraba Boton eu

IZ Babestutako ekitaldiak

Babestutako ekitaldiak

TIT-Jovenes Promesas 2021 eus

Etorkizun handiko kirolariak 2022

Eduki publikatzailea

Haizea Villarroya Armenteros

Haizea Villarroya Armenteros

Boxeoa

Ikusi gehiago
Kevin Alonso Cruz

Kevin Alonso Cruz

Boxeoa

Ikusi gehiago
Garazi Izaguirre Aguinagalde

Garazi Izaguirre Aguinagalde

Errubgia

Ikusi gehiago
Leire Garai Gainzarain

Leire Garai Gainzarain

Euskal Pilota - Ezker-paretako pilotalekua

Ikusi gehiago
Jesús Lázaro Ferrer Owono

Jesús Lázaro Ferrer Owono

Futbola

Ikusi gehiago
Ian de Miguel Jiménez

Ian de Miguel Jiménez

Gimnastika - Artistikoa

Ikusi gehiago
Izaro Calvo Murillo

Izaro Calvo Murillo

Gimnastika - Erritmikoa

Ikusi gehiago
Lucía Redondo Prado

Lucía Redondo Prado

Gimnastika - Erritmikoa

Ikusi gehiago
Teresa Gorospe Oceja

Teresa Gorospe Oceja

Gimnastika - Erritmikoa

Ikusi gehiago
Alex Ortiz de Zárate Álvarez de Eulate

Alex Ortiz de Zárate Álvarez de Eulate

Karatea

Ikusi gehiago
Beñat Azpitarte Bergara

Beñat Azpitarte Bergara

Karatea

Ikusi gehiago
Mireia Vizuete Olivenza

Mireia Vizuete Olivenza

Karatea

Ikusi gehiago
Eneko Arija Ochoa de Alda

Eneko Arija Ochoa de Alda

Padela

Ikusi gehiago
Irati Llanos

Irati Llanos Reka

Neguko kirolak - Izotz gaineko patinaje artistikoa

Ikusi gehiago
Gorka Corres Ibañez de Opacua

Gorka Corres Ibañez de Opacua

Txirrindularitza - Ziklo krosa

Ikusi gehiago
Lukene Trujillano Gotxi

Lukene Trujillano Gotxi

Txirrindularitza - Errepideko lasterketa

Ikusi gehiago
María Modenes García de Motiloa

María Modenes García de Motiloa

Txirrindularitza - Ziklo krosa

Ikusi gehiago

Adrian Ocio Marca

Karate

Ikusi gehiago
Janire Archaga Benito

Janire Archaga Benito

Kickboxing

Ikusi gehiago
Álvaro Jiménez Cano

Álvaro Jiménez Cano

Halterofilia

Ikusi gehiago
Aitor Sastre Ochoa de Eguileor

Aitor Sastre Ochoa de Eguileor

Igeriketa

Ikusi gehiago
Pablo Corres Álvarez

Pablo Corres Álvarez

Gimnasia aerobikoa

Ikusi gehiago
Haizea Sousa Glaria

Haizea Sousa Glaria

Gimnasia erritmikoa

Ikusi gehiago
Eneko Sáez de Ocáriz

Eneko Sáez de Ocáriz

Curling

Ikusi gehiago
Agurtzane Eguiluz Ibarguren

Agurtzane Eguiluz Ibarguren

Saskibaloia

Ikusi gehiago
Maider Orbe de Bustos

Maider Orbe de Bustos

Gimnasia erritmikoa

Ikusi gehiago

Alba Pinilla Sánchez

Karate

Ikusi gehiago
Lucía Blanco Molina

Lucía Blanco Molina

Gimnasia erritmikoa

Ikusi gehiago
Haizea Fernández de Romarategui

Haizea Fernández de Romarategui

Izotz hockeya

Ikusi gehiago
Alejandro García Ingelmo

Alejandro García Ingelmo

Saskibaloia

Ikusi gehiago
Adrián García Ingelmo

Adrián García Ingelmo

Saskibaloia

Ikusi gehiago
Xabier Nanclares Ibargutxi

Xabier Nanclares Ibargutxi

Igeriketa

Ikusi gehiago
Uxue Alba Martínez de Antoñana

Uxue Alba Martínez de Antoñana

Igeriketa

Ikusi gehiago
Nerea Martinez Landa

Nerea Martinez Landa

Izotz hockeya

Ikusi gehiago
Salma Solaun Campos

Salma Solaun Campos

Gimnasia erritmikoa

Ikusi gehiago
Alicia Meana Gómez de Baluguera

Alicia Meana Gómez de Baluguera

Gimnasia erritmikoa

Ikusi gehiago
Unai Baigorri Alonso

Unai Baigorri Alonso

Gimnasia artistikoa

Ikusi gehiago
Iker González Cabrerizo

Iker González Cabrerizo

Mahai Tenisa

Ikusi gehiago
Garoa Martínez Anasagasti

Garoa Martínez Anasagasti

Halterofilia

Ikusi gehiago

BAN Contacto eu